В тоалетни?

::  :: 

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Go down

В тоалетни?

Писане by hold.on.world on Пет 30 Ное 2012 - 1:59

Правили ли сте по нещичко в тоалетните на някое заведение/клуб/училище и т.н
Колко от вас са били в тоалетните? Не е много удобно но пък...хахах.
Разбира се в комплект вървят и някой неудобни случки, някой може да не ги ползват по предназначение но други хора ги ползват. Е, какво ще кажете по темата? Neutral

Последната промяна е направена от hold.on.world на Нед 23 Дек 2012 - 21:24; мнението е било променяно общо 1 път

hold.on.world

Брой мнения: 13

Върнете се в началото Go down

Re: В тоалетни?

Писане by the sea on Съб 8 Дек 2012 - 19:21

Някак самата дума "тоалетна" не може да ме настрои на подходящата вълна, така че е изключено да ми се случи подобно изживяване.Явно съм "олд скул".

the sea

Брой мнения: 3205
Възраст: 35

Писане by Tin^Tin on Съб 8 Дек 2012 - 19:53

ще кажа, че темата ти е ужасно глупава.

Tin^Tin

Брой мнения: 279

Писане by toothfairy on Съб 8 Дек 2012 - 20:09

Това, че някоя старателна служителка си е направила труда да заличи миризмата на екскременти и да замаже видимите следи по плочките достатъчно добре, за да не лепнат, никога не ме е предразполагало особено към сексуални подвизи ... т.е., за мен това определено не е мястото, където "the magic happens" ;-)

toothfairy

Брой мнения: 179
Възраст: 29
Местожителство: София

Писане by djidjo79 on Съб 8 Дек 2012 - 21:34

hold.on.world написа:Обзалагам се че всяка една от вас е правила по нещичко в тоалетните на някое заведение/клуб/училище и т.н

Не се обзалагай, губиш геройски Wink

djidjo79

Брой мнения: 50
Местожителство: Athens/Sliven

Писане by Lucky13 on Пон 10 Дек 2012 - 0:51

При мен, залогът има доходност... Wink

Lucky13

Брой мнения: 106
Възраст: 25

Писане by ???? on Пон 10 Дек 2012 - 9:37

Tin^Tin написа:ще кажа, че темата ти е ужасно глупава.
Тц-тц-тц...Аз не знам какво се правите на свети води ненапити...Всички всички са се ,са и ще се натискт по кенефите.
Естествено класацията по настискания в тоалетна,държи кенефа на Есенс...
Аз лично съм се натискла в толалетната на Централна Гара тъкмокато я отвориха.Нямахме друг избор къде щото на девойката й оставаха броени минути преди автобуса, и гаджето й беше от вън ....Ох, bounce сладки осемнайсет Cool
P.S Тамата си е много хубава ,сефте я чета ...макар че съм изчела всички форуми почти

????
Гост

Писане by Lucky13 on Пон 10 Дек 2012 - 21:39

Какво против кенефите имате... (изключвам тези в Ай Ди, те са под всякаква критика...)...като се затвори вратата и натиснете гаджето върху нея и всичко е наред Smile
На мен ми се случи това лято за сефте в една дискотека в Равда и не мога да се оплача...не беше много мръсно, а и бяхме пили толкова, че грам не ме интересуваше...както казах, вратата си беше чиста! Wink

Lucky13

Писане by toothfairy on Пон 10 Дек 2012 - 22:50

Момичета, встрани от всякакви излишни превземки, никога не съм имала проблем с едно 'здравословно' ебане сред природата, да речем (пък било то мокро, студено, в кал, сняг, вода и т.н., абе където те свари хормона;-), ...
Обаче, лепкавия дъх на човешки екскременти, хепатит, херпес, папилома и бог знае още кво по дръжката на вратата - е, това ми идва малко в повечко ....
По сходни причини не бих го направила във влак, боклукчийски контейнер, или което и да било място, предназначено за гниене на органични отпадъци.
Иначе нищо против хората, които го практикуват (пу, да не са в моя креват! ... ;-))

toothfairy

Брой мнения: 179
Възраст: 29

Писане by Lucky13 on Пон 10 Дек 2012 - 23:09

toothfairy...засрами ме и по тоя повод мисля да си лягам! :P

Lucky13

Писане by ???? on Вто 11 Дек 2012 - 9:46

djidjo79 написа:Мда, може, ти ще ми отговаряш от кенефа Smile Така, девойки, продължете си мисълта, дано не съм сецнала някого Smile

Ще бъда честн с теб....
Не мога да отрека ,че първата ми мисъл бе да не ти отговарям на елементарно провококативния пост.И сигурно ще ше да е добра идея ако се бях въздържала от което .
Но много ми се иска да ти кажа нещо,естествено исках да ти го кажа по културен и възпитан начин ...
Не остро ,орязано , тънко и право клонче на дръво или храст от дълбоката провинция...Уви не ми звучи достатъчно красноречиво ,като тъпа селска пръчка .
Разбирам ,че се опитваш да ми привлечеш внимнието !
и до някъде ти се получва...но някак си успяваш да ми припомниш какво не халервам на дълбоките провинциалисти.А имено повърхноста.
Много ми се иска да те попитам какво разбираш под "секс в тоалетна" и "натискане в тоалетна".
Предполагам че си представяш картинката по следния начин.
едната девойка голя седнала върху тоалетната чиния вдигнала и опряла боси крачета по мръсните чинии ,а друга коленичила пред женския "вход към рая" оплезила език побърсваща лигите си с вече употребена хартия.
Това е единствения варянт ,който приемам че олицетворява твоята представа за секс в тоалетната.
Съжалявам ,че ще те разочаровам ...но не е само това...предполагам че е един от варянтите .....но до колкото ми е известно има много други начини ...които се ограничават само до ръчичка под панталона.
Или поне лично аз до сега не съм чула от някой да ми разказва как голи голенички са имали 15 минутки релакс в кенефа.И съм сигурна на 99 % ,че повечето ще се съгласят с мен .
Винаги съм твърдяла ,че голяма част от лесбийките в България са мърли ,но слабо ми се вярва някоя да е толккова на ти с микробите ,болестите и бацилите,че да се вихри както майка я е родила в някой кенеф. А и нека да не забравяме ,че голяма част от толаетните по родните столични заведения ,надявам се и провинциалните отдавна са минали периода на "соц-пост модернизъм" във вътрешния си дизайн.Тоалетните одавна нямат този вид.ПОне за София , до колкото знам.
Ако ти под секс в тоалетна си представяш селски кенф тип клякало...Уверявам те всяка една от деовйките признали си че са се забавлявали в двете нули...веднага ще откаже такова екстремно арома-терапи парти.

P.S Никога човешката елементарност не ми еправила добро впечатление...МОля те не бъди елементарна !

Забележка от модератор: получаваш предупреждение!

????
Гост

Писане by sweet_candy on Вто 11 Дек 2012 - 12:51

Гледах... гледах...пък да взема да се обадя.

Относно темата- интересна е, защото провокира дискусия.

Но... ако все пак решите да го правите в тоалетна имайте предвид, че:
1. Това е най-доброто и благоприятно място за развиване на краста, гъбички и всякакви други видове на предавани болести чрез допир до кожата.
2. Препоръчвам ви винаги в себе си да имате мокри кърпички и в никакъв случай, ако решите да правите подобно нещо да не "пипате" партньорката си. Никога не можете да бъдете сигурни колко добре сте си измили ръцете и какво има под ноктите ви.

Подкрепям момичетата избрали това място, защото е нестандартно и различно. И все пак бъдете внимателни...

sweet_candy

Брой мнения: 62
Възраст: 23

Писане by Гост on Вто 11 Дек 2012 - 21:05

Very Happy Very Happy Very Happy Ох, страхотна тема, наистина!
А, крастата не беше ли изчезнала глобално Embarassed

Гост
Гост

Писане by sweet_candy on Вто 11 Дек 2012 - 21:14

Black Queen написа: Very Happy Very Happy Very Happy Ох, страхотна тема, наистина!
А, крастата не беше ли изчезнала глобално Embarassed

offtopic Абе и аз така си мислех... Но не, за съжаление особено в гадната , брутална и мръсна София си върлуват още някакви подобни гадости.

sweet_candy

Брой мнения: 62
Възраст: 23

Писане by ivkapivka888 on Съб 12 Яну 2013 - 17:34

Ами ако в банята има вана и докато аз се къпя лежерно и невинно да дойде този човек, който искам да дойде да ми изтрие гърба (примерно Smile Wink ), никак няма да възразя! Може и без вана, само душ, но да е чистичко, да ми мирише хубаво, обичам ароматните душ гелове и/или сапуни, да е уютно, да има огледала...
Иначе обществените тоалетни не ме блазнят.

ivkapivka888

Брой мнения: 419
Възраст: 22

Страница 1 от 2 1, 2  Next

Предишната тема Следващата тема Върнете се в началото

::  ::